ODPORÚČANIE PRE UBYTOVACIE ZARIADENIA V SÚVISLOSTI S PREVENCIOU ŠÍRENIA OCHORENIA COVID-19

ODPORÚČANIE PRE UBYTOVACIE ZARIADENIA V SÚVISLOSTI  S PREVENCIOU ŠÍRENIA OCHORENIA COVID-19 1

Ministerstvo zdravotníctva SR a Úrad verejného zdravotníctva SR informujú o odporúčaniach týkajúcich sa zabráneniu možného šírenia nákazy COVID-19 pre ubytovacie zariadenia, ktoré sa rozhodli pomôcť vojnovým utečencom z Ukrajiny.

V súvislosti s aktuálnou bezpečnostnou situáciou, spojenou s mimoriadnym stavom, vyhláseným vládou Slovenskej republiky  dňa 26.2.2022, Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky  odporúča všetkým obyvateľom obcí, ktorí poskytujú ubytovanie osobám v núdzi, resp. vojnovým utečencom, požiadať na obecnom úrade o pridelenie antigénových testov na samotestovanie. Podmienkou získania samotestov je poskytovanie ubytovacích kapacít. Okresný úrad si túto skutočnosť môže overiť v zozname subjektov poskytujúcich ubytovanie osobám postihnutým vojnovým konfliktom na Ukrajine.

Bližšie  viď. 2022_03_03_TS_MZ SR_ODPORÚČANIE PRE UBYTOVACIE ZARIADENIA V SÚVISLOSTI.pdf (296.61 kB)

Prílohy

2022_03_03_TS_MZ SR_ODPORÚČANIE PRE UBYTOVACIE ZARIADENIA V SÚVISLOSTI.pdf

Typ súboru: PDF dokument, Velkosť: 296,61 kB
Dátum vloženia: 4. 3. 2022 9:56
Dátum poslednej aktualizácie: 4. 3. 2022 10:08

Fond na podporu športu

Fond na podporu športu

TRIEDENÝ ZBER

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Turistická mapa

mapa_vku